четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 167
home Познати

12 ИЛЈАДИ ЕВРА ПОДАРОК – еве што доби Анастасија од нејзиното момче за 24-от роденден, вакво нешто не добила ниту од поранешниот!

12 ИЛЈАДИ ЕВРА ПОДАРОК – еве што доби Анастасија од нејзиното момче за 24-от роденден, вакво нешто не добила ниту од поранешниот!

Фудбалерот Немања Гудељ пред неколку дена дојде во Србија да го прослави својот 24 роденден со својата девојка, пејачката Анастасија Ражнатовиќ. Тој и подари многу оригинален подарок кој се состоел од неколку делови.

Анастасија доби луксузен одмор на Ибица вреден 12,000 евра

Младата пејачка вчера го прослави својот 24 роденден, а на забавата покани точно 100 гости. Меѓу нив беше и нејзиното момче, фудбалерот Немања Гудељ, кој само поради неа пристигна од Севиља. Славеничката од своето момче добила неколку вредни подароци, меѓу кои и луксузен одмор на Ибица, кој заедно го продолжуваат за неколку дена.

Немања и донесе и букет црвени рози на кои пишуваше „Те сакам“! Тоа, се разбира, не беше единствениот подарок. Плати и 12.000 евра за луксузен одмор на Ибица со вила со базени, теретана, сервис, обезбедување но и фудбалско игралиште, каде ќе може да тренира.

Коронавирус