среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

10 годишниот син и коментираше на фотографија во танга, па реагираше психијатар- сега Дара жестоко им ги затна устите на сите

10 годишниот син и коментираше на фотографија во танга, па реагираше психијатар- сега Дара жестоко им ги затна устите на сите

Откако Дара Бубамара претходно објави фотографија на која позира во танга, а нејзиниот 10 годишен син Коста и напиша на својата мајка дека е најдобра, со свој став излезе и еден српски психијатар кој и порача на пејачката дека нејзиното дете ќе има последици од овие фотографии.

Освен психијатарот и дел од фановите ја нападнаа пејачката дека дете од 10 години не смее да има телефон, ниту пак да има Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Little girls with dreams become women with vision❤️???Foto @andrejadamnjanovic @? @marinaaasworld @zoransekicki @makeupdespot

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

По ова се огласи и пејачката за српски Телеграф и вели дека нема ништо чудно во коментарот на нејзиниот син упатен до неа.

-Мојот син е паметно момче, оди во приватно училиште, зборува три јазика, знае дека неговата мајка се занимава со шоу бизнис и тоа е нормално. Тој на неговиот коментар има повеќе од 100 лајкови, фотографијата е исто како да сум во костим за капење има видено и други жени во костими за капење на плажа, не разбирам што е чудно, вели пејачката.

Бубамара додава дека не работи на каса, туку се бави со шоу бизнис.

-И тие жени што се продавачки и тие се соблекуваат на плажа, додава пејачката.

Коронавирус