четврток, 21. јануари 2021. Вести денес: 43
home Познати

1 милион лајкови за еден ден: Шварценегер откри како ќе изгледа во новиот „Терминатор“! (ФОТО)

1 милион лајкови за еден ден: Шварценегер откри како ќе изгледа во новиот „Терминатор“! (ФОТО)

Арнолд Шварценегер повторно ќе го гледаме во филмската франшиза „Терминатор“: Новиот дел го носи насловот „Терминатор – Dark Fate“.

Арнолд на Инстаграм откри како ќе изгледа во новиот филм, кој ќе почне да се прикажува во кината насекаде низ светот од 1 ноември 2019 година.

Шварценегер објави фотографија на Инстаграм, која за само еден ден има близу 1 милион лајкови!

 

View this post on Instagram

 

I’m back. November 1.

A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) on

Коронавирус