среда, 8. јули 2020. Вести денес: 105
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Музика

ВИДЕО: Жирито одби да го коментира настапот на Ивона од Куманово во „Ѕвездите на гранд“, а реченицата на Ана Бекута е повеќе од јасна!

Ивона Јовановиќ од Куманово повторно се натпреварува во „Ѕвездите на Гранд“.
ВИДЕО: Жирито одби да го коментира настапот на Ивона од Куманово во „Ѕвездите на гранд“, а реченицата на Ана Бекута е повеќе од јасна!

Жирито нејзиниот настап во вториот круг го опиша како „музичка бомба“ и решија да не коментираат понатаму.

21-годишната Ивона и пред неколку години учествуваше на истото натпреварување и стигна до финалниот круг.

Целиот настап погледнете го од 1 часот 18 минути и 23 секунди.

Парламентарни избори 2020