вторник, 9. март 2021. Вести денес: 0
home Музика

ВИДЕО: Се сеќавате на Кони, девојчето кое го расплака жирито, 12 години подоцна го направи истото

ВИДЕО: Се сеќавате на Кони, девојчето кое го расплака жирито, 12 години подоцна го направи истото

Никој неможе да го заборави моментот кога шест годишната Кони Талбот за прв пат стапна на бината на Британија има Талент.

Сега, 12 години подоцна, таа се врати и уште еднаш на сите им покажа зошто е најдобра, но овој пат со нејзина песна.

Погледнете:

Коронавирус