четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 0
home Музика

ВИДЕО: Песната од „Титаник“ ја доби најмоќната и најемотивна верзија

Непосредно по 20-годишнината од премиерата на „Титаник“, хрватското дуо сними своја инструментална верзија на мега хитот „My Heart Will Go On“.
ВИДЕО: Песната од „Титаник“ ја доби најмоќната и најемотивна верзија

2CELLOS секогаш ги одушевуваат своите фанови со маестрални изведби.

Непосредно по 20-годишнината од премиерата на „Титаник“, хрватското дуо сними своја инструментална верзија на мега хитот „My Heart Will Go On“.

Тематското видео било снимено во студио во Бугарија.

Локални избори 2021