недела, 21. јули 2019. Вести денес: 44
home Музика

ВИДЕО: Марлон Брандо со нова песна- „Дај ми да пијам“

ВИДЕО: Марлон Брандо со нова песна- „Дај ми да пијам“

Објавен е спотот за новата песна со наслов „Дај ми да пијам“.

Овој пат Марлон Брандо во малку поинакво издание во кое можеби сака да прикаже сатира од денешницата.

Останува на публиката да види и да слушне за што станува збор.

Со следната песна ќе го заокружи и неговиот прв албум.