понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 102
home Музика

ВИДЕО: Крв не е вода, ќеркичката на Џеј Ло по стапките на мама

ВИДЕО: Крв не е вода, ќеркичката на Џеј Ло по стапките на мама

Џенифер Лопез објави YouTube видео, во кое нејзината ќерка Ема ги покажува своите вокални способности, изведувајќи песна од Алиша Кис. 11-годишното девојче доби бројни комплименти за својот глас.

Коронавирус