вторник, 28. јануари 2020. Вести денес: 0
home Музика

ВИДЕО: Гласот на Мартинијан и Ивона ќе ве остави без зборови

ВИДЕО: Гласот на Мартинијан и Ивона ќе ве остави без зборови

Мартинијан Кириловски на Фејсбук објави видео во кое заедно со својата другарка Ивона Јовановиќ ја пеат песната од Цеца „Нечу дуго“.

Нивниот глас ќе ве остави без зборови, погледнете го видеото: