четврток, 13. август 2020. Вести денес: 137
home Музика

ВИДЕО: Филип Пешевски и Лила заедно во дует испеаа позната македонска песна

ВИДЕО: Филип Пешевски и Лила заедно во дует испеаа позната македонска песна

Малечок бев кога оваа песна беше хит!Денес, ја имав таа чест да ја отпеам заедно со мојата драга пријателка @lilafilipovska !
А наскоро, нешто ново од нас двајца… Stay tuned. 💛

Фејсбук статус на Филип Пешевски

Коронавирус