сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 22
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Музика

ВИДЕО: Еве како помина втората проба на Тамара за Евровизија

ВИДЕО: Еве како помина втората проба на Тамара за Евровизија

Прват проба на Тамара во Израел помина одлично и доби позитивни критики, а денеска излезе видеото и од втората.

Погледнете.

Коронавирус