петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 160
home Музика

(ВИДЕО) Џенифер Лопез, како ангел, потполно гола во новиот спот

(ВИДЕО) Џенифер Лопез, како ангел, потполно гола во новиот спот

Латино дивата Џенифер Лопез објави трејлер за спотот за нејзината нова песна „In The Morning“, а се појавува скоро целосно гола, или како од мајка родена.

Лопез е прикажано на видеото како ангел, со кратка платинеста коса – што е вистинска реткост, бидејќи скоро и да нема друго музичко видео во кое Џеј Ло може да се види со ваква фризура.

Нејзините интимни делови од телото, сепак, се покриени и зачувани од очите на јавноста.

„Јас сум толку возбудена што имате видео за оваа песна пред вас. Полно е со симболика за мрачна, еднострана врска и сознание дека не можете да промените никого… Можете само да се промените! Раширете ги крилјата и заминете од било кого или било што кој навистина не цени сè што имате да понудите“, напишала таа на Инстаграм.

Видеото можете да го погледнете подолу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Коронавирус