вторник, 17. мај 2022. Вести денес: 166
home Музика

ВИДЕО: Цело жири и кажа НЕ, но по една минута зажалија за одлуката

ВИДЕО: Цело жири и кажа НЕ, но по една минута зажалија за одлуката

Корин Сутер е уметничка и учесничка во шоуто за таленти која за помалку од минута и половина добила негативни гласови од сите членови на жирито.

Но, неколку минути потоа, судиите сфатиле дека направиле сериозна грешка.

Таа учествувала во шоу програмата „Најголемиот швајцарски талент“ и решила сите да не остави без зборови, а во видеото погледнете го нејзиниот неверојатен талент:

Најнови вести

Коронавирус