четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 14
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Музика

ВИДЕО: „Без оглед на се“ ново ремек дело на младиот Филип Пешевски

ВИДЕО: „Без оглед на се“ ново ремек дело на младиот Филип Пешевски

„Во живот врати ме од тага спаси ме Биди до мене без оглед на се Биди до мене без оглед на се“, овие стихови се дел од новата песна на младиот Филип Пешевски.

Филип денес го промовираше новиот видео запис за песната „Без оглед на се“.

Моќни стихови и преубава девојка, совршена песна за летните денови, во продолжение уживајте во новата песна на Филип Пешевски:

Парламентарни избори 2020