вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 106
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Музика

ВИДЕО: „Бекстрит Бојс“ ги пееја хитовите од дома

ВИДЕО: „Бекстрит Бојс“ ги пееја хитовите од дома

Елтон Џон ги забавуваше фановите од својата дневна соба, а како специјални гости, исто од нивните дневни соби, се придружија момците од Бекстрит бојс.

Тие на големо задоволство на носталгичарите ја испеаја „I Want it That Way“, а во перформансот им се придружија и децата на Ник и Кевин.

Видеото од овој несекојдневен настап можете да го погледнете во продолжение:

Коронавирус