петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Музика

ВИДЕО: Анастасија се фати за микрофон и ја надмина Цеца

ВИДЕО: Анастасија се фати за микрофон и ја надмина Цеца

Анастасија Ражнатовиќ повторно потврди дека знае да пее перфектно. Овој пат тоа го покажа додека уживаше во ноќната забава, каде и се фати за микрофон. Анастасија ги пееше хитовите на својата мајка Цеца.

❤❤❤

A post shared by В Р (@vexraz96) on

?

A post shared by В Р (@vexraz96) on

Najlepša devojka❤

A post shared by В Р (@vexraz96) on

?

A post shared by В Р (@vexraz96) on

Коронавирус