сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 32
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Музика

Тамара си доби милионче за „Proud“

Тамара си доби милионче за „Proud“

По неколку дена од финалето, евровизиската „Proud“ веќе доби повеќе од милион прегледи на „Јутуб“, а веќе неколку дена е во „трендинг“ на „Јутуб“.

Имено настапот на Тамара Тодевска доби позитивни коментари од цела Европа.

Тамара сподели на Инстаграм дека за само пет дена има повеќе од еден милион прегледи .

Иако Тодевска не победи, многумина ја нарекоа морален победник.

Парламентарни избори 2020