сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 54
home Музика

Светски тренд на македонската музичка сцена: Либеро бенд ја објавија нивната „Најмила“ (ВИДЕО)

Светски тренд на македонската музичка сцена: Либеро бенд ја објавија нивната „Најмила“ (ВИДЕО)

Момците од Либеро бенд повторно ја изненадија публиката.

Со нивната најнова песна „Најмила“ која денес ја промовираа заедно со видео запис го донесоа светскиот тренд на македонската музичка сцена.

Квалитетот кој го промовираат и нивните таленти се најголема причина зошто се едни од најбараните бендови во Македонија.

Уживајте во нивната  „Најмила.“

Коронавирус