среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 28
home Музика

Светски, а наше, Симона Поповска со нова песна и видео запис

Светски, а наше, Симона Поповска со нова песна и видео запис

Светски, а наше, може слободно да кажеме за новата песна и видео запис на Симона Поповска, која денес ја промовира новата песна насловена како „Сама“.

Преубавиот текст, уште поубав спот, а Симона прекрасна како секогаш нема да ве остави рамнодушни. Во продолжение погледнете за какво ремек дело се работи:

Коронавирус