петок, 31. март 2023. Вести денес: 129
home Музика

Светска промоција: Погледнете го новиот спот на Дарио

Светска промоција: Погледнете го новиот спот на Дарио

Конечно, светска промоција на нашиот видео спот, објави пејачот Дарио Панковски на својот Фејсбук профил.

-Ви благодарам на сите, од Америка преку цела Европа и нашиот Балкан, па се до Австралија, бевте прекрасни!! Имаше стотици ваши снимки и искористивме најмногу што можевме, а тоа беше претешко, верувајте. Неверојатно и импозантно е колку позитивна енергија, љубов, среќа, живот и вортекс има во само еден видео спот. Уживајте, напиша Дарио.