понеделник, 17. јуни 2019. Вести денес: 80
home Музика

Слушнете ја новата песна на „ДНК“ (ВИДЕО)

Слушнете ја новата песна на „ДНК“ (ВИДЕО)

„ДНК“ денеска ја промовираа новата песна со видеоспот. „Кога би знаела сè“ дело на Панчо и Лазар Цветковски.

Спотот е сниман во Чигако.