петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 172
home Музика

СЛЕДЕТЕ ГО ГЛАСАЊЕТО ВО ЖИВО: Македонија и Тамара на ВРВОТ од табелата!!

СЛЕДЕТЕ ГО ГЛАСАЊЕТО ВО ЖИВО: Македонија и Тамара на ВРВОТ од табелата!!

Нашата претставничка Тамара Тодевска во моментов на половина гласање е на врвот од табелата.

Со освоени 135 поени Тамара ги остави зад себе ги остави Шведска и Азербејџан.

Остануваат да гласаат уште 20 земји…

Коронавирус