вторник, 19. февруари 2019. Вести денес: 109
home Музика

Славната пејачка објави песна посветена на болеста со која се бори (ВИДЕО)

Славната пејачка објави песна посветена на болеста со која се бори (ВИДЕО)

По 3-годишна пауза Аврил Лавињ ја објави песната „Head Above Water“ посветена на Лајмската болест со која се бори.