среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 181
home Музика

Слаткар направи одлична песна: Либеро бенд со „Моја“ имаат голем летен хит (ВИДЕО)

Слаткар направи одлична песна: Либеро бенд со „Моја“ имаат голем летен хит (ВИДЕО)

Момците од Либеро бенд не престануваат со напорна работа освојувајќи ја публиката.

Нивната нова песна „Моја“ беше промовирана со видео запис. Зад текстот и музиката се потпишува Марко Маринковиќ-Слаткар, а аранжманот е на Иван Јованов.

„Моја“ е вистински летен хит кој со сигурност ќе ви се допадне.

Коронавирус