понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 164
home Музика

Слаткар и 2 Бона заработија 10 милиони

Слаткар и 2 Бона заработија 10 милиони

Познатиот македонски рапер Слаткар и групата 2 Бона, на социјалните мрежи објавија многу интересна вест.

Имено дуетот кој го носи насловот „Дијаманти“ ги прослави овие македонски пејачи.

Од пред само неколку дена овој видео запис успеа да собере 10.000.000 прегледи на YouTube.

Момци нека ви се множат песните, но и прегледите, СРЕЌНО!!!

Коронавирус