среда, 14. септември 2022. Вести денес: 2
home Музика

„Сакам да ме учиш како се става вакцина“: Македонската фолкерка пее за ковид и секс (ВИДЕО)

„Сакам да ме учиш како се става вакцина“: Македонската фолкерка пее за ковид и секс (ВИДЕО)

Македонската фолкерка Сања Цинцева – Барби објави нова песна.

Истата е насловена како „Ковид и секс“.

Нема потреба од дополнителен опис, слушнете го нејзиниот нов хит:

Коронавирус