понеделник, 9. декември 2019. Вести денес: 8
home Музика

Протече провокативна фотографија: Вака изгледа Луна Џогани на снимањето на нејзиниот прв видео запис

Протече провокативна фотографија: Вака изгледа Луна Џогани на снимањето на нејзиниот прв видео запис

Луна Џогани ја однесе победата во регионалното шоу „Задруга“ .

Веднаш по победата таа одлучи да се посвети на својата музичка кариера и беше во Скопје каде што ја снимаше својата прва песна.

 

 

View this post on Instagram

 

Deveti krug…#soon 👑 @toxicserbia Girls-💃 @plesni_klub_evolution #lunadjo #devetikrug

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Сега Луна се пофали на својот „Инстаграм“ профил дека заврши снимањето на нејзиниот прв спот и дека е презадволна од резултатите.

За таа прилика, Џогани носеше провокативна комбинација која повеќе открива од што покрива.

 

 

View this post on Instagram

 

Jedna za dobro jutro 😍🙋‍♀️ #soon #lunadjo #devetikrug @toxicserbia

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Извор: vistina.com.mk