четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Музика

Ноне со одговор за тоа дали планира да се врати на музичката сцена

Ноне со одговор за тоа дали планира да се врати на музичката сцена

Некогашната македонска пејачка Ноне Неделковски, веќе долги години не се занимава со музика и работи на брод во Америка.

Но, луѓето никако не ги забораваат нејзините хитови и се уште се заинтересирани што прави и каде е. Поради пандемијата таа се врати во родниот Велес, каде ужива со најблиските.

Таа на социјалните мрежи одлучи да одговара на прашања на фановите од Македонија, па одговори и дали планира да се врати на музиката.

„Можеби наскоро“, „Можеби“, „Можеби ама тешко“, „Наскоро“,напиша Ноне.

Коронавирус