среда, 27. март 2019. Вести денес: 0
home Музика

Нема среќа- прво непознат маж и го прекина нејзиниот настап земајќи и го микрофонот, а сега преживува пекол (ВИДЕО)

Нема среќа- прво непознат маж и го прекина нејзиниот настап земајќи и го микрофонот, а сега преживува пекол (ВИДЕО)

Евровизија оваа година ја одбележа невиден скандал откако непознат маж се качи на сцената и и го грабна микрофонот на Англиската претставничка Сури.

Таа по овој немил настан го продолжи настапот, меѓутоа таа на социјалните мрежи во моментов поминува пекол.

Сури доби поддршка од бројните фанови на Евровизија по немилиот настан кој го доживеа на сцената, но сега ситуацијата потполно се сврти.

Имено на фановите не може ништо да им избега од око, па така и овој пат набрзо по поддршката тие ја нападнаа пејачката бидејќи таа не пее во живо туку на плејбек.