петок, 23. август 2019. Вести денес: 51
home Музика

Нема средина – или ќе ја обожавате или ќе ве нервира: Слушнете ја новата песна на Северина (ВИДЕО)

Нема средина – или ќе ја обожавате или ќе ве нервира: Слушнете ја новата песна на Северина (ВИДЕО)

Албумот „Хало“ е од денеска достапен на музичките платформи, а во физички облик ќе биде промовиран кон средината на месецов.

На него има 7 објавени и 10 сосема нови песни.

Денеска точно на пладне беше промовиран и спотот за насловната песна.

На социјалните мрежи веќе наголемо се зборува за оваа песна. Едни ја обожаваат, другите ги нервира.