сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 23
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Музика

На Српска пејачка парите и ги ставаа во гаќичките (ВИДЕО)

На Српска пејачка парите и ги ставаа во гаќичките (ВИДЕО)

Српската пејачка Душица Грабовиќ го шокираше регионот откако на својот Инстаграм профил објави видео како го заработува својот бакшиш на настапите.

Имено таа облечена во провиден фустан со длабоко деколте до пупак објави како заработува пари за исполнети музички желби во еден ноќен клуб во Цирих, Швајцарија..

Парите публиката и ги ставаше во градите и во гаќичките под фустанот, а сето тоа се случуваше додека таа гордо пееше на микрофонот.

Како навистина изгледаше целата ситуација можете да ја погледнете

 

 

View this post on Instagram

 

Ko kaže da me žene ne vole🎤🙈💸😝😂🤣🤣❤️ #dusicagrabovic #singer #music #womenpower

A post shared by Dusica Grabovic (@dusicagrabovic) on

 

Коронавирус