сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 22
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Музика

Моќен настап: Првата проба на Тамара во Тел Авив (ВИДЕО)

Моќен настап: Првата проба на Тамара во Тел Авив (ВИДЕО)

Погледнете ја првата проба на евровизискиот настап во Тел Авив на македонската пејачка Тамара.

Коронавирус