петок, 10. јули 2020. Вести денес: 115
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Музика

Младата и талентираната 13 годишна битолчанка ќе ви го разубави денот со каверот на песната „Врати ми го сонцето“ (ВИДЕО)

Младата и талентираната 13 годишна битолчанка ќе ви го разубави денот со каверот на песната „Врати ми го сонцето“ (ВИДЕО)

Младата и талентирана тринаесет годишна Ајлин Акифовска од Битола неодамна го сними својот прв кавер.

Станува збор за песната на Александра Јанева „Врати ми го сонцето“ која Ајлин ја препеа во нејзин стил и изгледа одлично.

Видеото од песната која е збогатено со видео запис можете да го погледнете во продолжение, уживајте.

Парламентарни избори 2020