вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 32
home Музика

МАКА МАЧИ СО ВИШОКОТ КИЛОГРАМИ: Милица Тодоровиќ никогаш не сте ја виделе во вакво издание! (ФОТО)

МАКА МАЧИ СО ВИШОКОТ КИЛОГРАМИ: Милица Тодоровиќ никогаш не сте ја виделе во вакво издание! (ФОТО)

Популарната пејачка, Милица Тодоровиќ по се изгледа покачила некој килограм повеќе, а за разилка од нејзините колешки таа не користи фотошоп и слични алатки за разубавување.

Таа на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија на која очигледно е многу уморна, малку здебелена и без тронка шминка.

„Свежа“ сум, се пошегува таа, а обожавателите одма и препораачаа добро да се отспие бидејќи и тоа како и бил потребен одмор.

Коронавирус