среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 141
home Музика

Јаница е „шампионка“: Бугарската пејачка сака „пиштол гола“ да се шета дури и по дома (ВИДЕО)

Јаница е „шампионка“: Бугарската пејачка сака „пиштол гола“ да се шета дури и по дома (ВИДЕО)

Бугарската фолкерка  Јаница се фотографираше сосема гола, носејќи на себе само боксериски ракавици. Пејачката ја почести машката публика наместо со торта со гола фотографија, кратко време откако го прослави роденденот во друштво на пријателите и семејство.

Таа е задоволна што може да ги израдува своите обожаватели не само со нејзиниот нов хит „Шампионка“, туку и со жешка фотографија.

Јаница, која е мераклика да се соблекува гола и кога има повод и без посебна причина, очигледно сакаше да покаже колку секси би можела да изгледа една жена и на 37 години. Провокативното мињонче покажа дека може да ги стави и своите помлади колешки в џеб.

Таа постојано признава дека нејзиниот телесен изглед е генетско наследство и дека не практикува никакви диетално-фитнес режими, правејќи ги љубоморни другите изведувачи.

Пред неколку години, нејзиното видео за песната „Ти го вратив“ (Върнах ти го) беше центар на скандалот заради непристојните кадри во него, што постарите гледачи го опишаа како чисто порно.

Самата Jaница признава без двоумење дека сака да шета гола… дури и по дома! Со повод, заради неодоливо силна потреба или без посебна причина… сеедно!

Извор: vistina.com.mk

Локални избори 2021