сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 22
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Музика

Гласот на Тамара ја занеми Европа

Гласот на Тамара ја занеми Европа

Тамара со својот моќен глас ја занеми Европа.

Нашата претставничка на Евровизија ги покажа своите извонредни вокални способности. Се претстави себеси и Република Македонија во најдобро светло.

Каков пласман и да имаме: Секоја чест, Тамара!

Коронавирус