среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 163
home Музика

ФОТО: Штом се симна од сцената- водителот на Евровизија се бакна со момчето

ФОТО: Штом се симна од сцената- водителот на Евровизија се бакна со момчето

На Евровизија беше забележан еден момент кога водителот се симна од сцената и се бакна со неговото момче.

Аси Азар беше водител на годинешното издание на Евровизија, каде Тамара заврши осма.

Додека траеше финалето имаше поддршка од својот сакан Алберт.

Коронавирус