сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 82
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Музика

ФОТО: Рада го запали Инстаграм, кусото фустанче за кое сите зборуваат

ФОТО: Рада го запали Инстаграм, кусото фустанче за кое сите зборуваат

Радмила Манојловиќ е една од најзгодните пејачки на Гранд. Таа на Инстаграм во тесно кусо фустанче ги запали фановите.

 

Коронавирус