сабота, 10. јуни 2023. Вести денес: 69
home Музика

ФОТО: Минатиот пат дојде со приколка и телохранители, а сега и го сврте грбот на колешката и му држеше предавање на жирито

ФОТО: Минатиот пат дојде со приколка и телохранители, а сега и го сврте грбот на колешката и му држеше предавање на жирито

Како и минатиот пат, натпреварувачката  Тијана Кадовиќ и при својот најнов настап направи голем хаос  во „Ѕвездите на Гранд“.

Тијана, која последен пат се појави доаѓајќи со трејлер приколка и телохранители, сега привлече внимание со својата маичка на која беше испечатен натписот: „Е.и ме, јас сум славна“.

Потоа таа и го сврте грбот на  нејзината конкурентка Сара Јелаш додека таа пееше, а за својот настап Тијана имаше подготвено посебен видео материјал.

По добивањето на многу пофалби од Аце Лукас, Тијана му подари лижавче, а на крајот, исто така, му одржа  цело предавање на жирито, како да ги оценува натпреварувачите.

Погледнете го настапот на Тијана откако ќе ја премотате снимката на 00:23:45.