недела, 29. март 2020. Вести денес: 104
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Музика

ФОТО: Девојката од спотот „Деспасито“ се појави на Греми, сите занемеа од нејзиниот изглед

ФОТО: Девојката од спотот „Деспасито“ се појави на Греми, сите занемеа од нејзиниот изглед

На доделувањето на Греми наградите кое се одржа вчера настана вистински хаос кога на сцената се појави „Деспасито“ екипата. а покрај Луис Фонси и Деди Јенки, се појави и некогашната Мис универзум Зулејка Ривера.

Зулејка носеше провокативен, провиден костум, со кој го оправдата фактот што половина планета „полуде“ по неа.