вторник, 20. октомври 2020. Вести денес: 89
home Музика

Фановите збеснаа: Зулејка од „Деспасито“ танцува во црна танга

Фановите збеснаа: Зулејка од „Деспасито“ танцува во црна танга

Згодната Зулејка објави видео од плажа на кое таа е облечена во црно боди танга и танцува.

За само неколку часа ова видео собра огромен број на коментари и лајкови.

 

 

View this post on Instagram

 

Turn around and just tease me!!!!

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Коронавирус