вторник, 22. јануари 2019. Вести денес: 0
home Музика

Џенифер остава без зборови: Кога ќе ја видите во новиот спот ќе сфатите зошто е најсексапилна жена (ВИДЕО)

Џенифер остава без зборови: Кога ќе ја видите во новиот спот ќе сфатите зошто е најсексапилна жена (ВИДЕО)

Џеј Ло заедно со Карди Би и ДЈ Калед ги поместија границите на луксузот и екстравагантниот живот во спотот за Dinero.

Џенифер изгледа секси каде и да се појави, но бројни коментари пристигнаа и за овој спот. Со право, пејачката огромен број пати е прогласувана за најсексапилна жена.

Уживајте!