четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 0
home Музика

Џенифер Лопез никогаш „пожешка“ (ФОТО+ВИДЕО)

Џенифер Лопез никогаш „пожешка“ (ФОТО+ВИДЕО)

За познатата актерка и пејачка Џенифер Лопез нема зборови со која би ја опишале како изгледа.

Имено 20 години подоцна откако го облече зелениот фустан и предизвика „бум“ на социјалните мрежи, Лопез по две децении повторно го облече истиот и порошета по модната писта на модниот бренд „Версаче“.

Пејачката чекореше како да има години искуство како модел, а за тоа како изгледаше погледнете и самите.

Локални избори 2021