сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 6
home Музика

Дарко Лазиќ и Ана Севиќ првпат заедно во јавност откако признаа дека се разведуваат (ФОТО)

Дарко Лазиќ и Ана Севиќ првпат заедно во јавност откако признаа дека се разведуваат (ФОТО)

Првпат заедно откако на 17.ти јануари објавија дека се разведуваат во јавноста се појавија Дарко Лазиќ и Ана Севиќ, а уште поинтересно е тоа што учествуваа на снимањето специјал на „Ѕвездите на Гранд“.

Тие на снимањето дојдоа во полн семеен состав, водејќи ја со себе нивната ќеркичка.

Qatar 2022