сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Музика

Да би можела би ја уништила оваа снимка: Вака Карлеуша изгледаше пред сите пластични операции (ФОТО+ВИДЕО)

Да би можела би ја уништила оваа снимка: Вака Карлеуша изгледаше пред сите пластични операции (ФОТО+ВИДЕО)

Познатата пејачка, Јелена Карлеуша музичката кариера ја започна далечната 1995 година кога го издаде и првиот нејзин албум „Огледалце“.

Таа истата нумера, истата година ја изведен на „Денови на естрадата“, а на самата манифестација привлече големо винимание иако била на самиот почеток на кариерата.

Карлеуша за тогашниот нејзин настап облече златна сукња преку која ношеше и бела бунда. Шминката и фризурата исто така и беа во стилот на деведесетите години.

Интересно е тоа што таа во тоа време немаше естетски корекци на своето лице и тело.

Коронавирус