понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 75
home Музика

БРАВО ДЕЧКИ: Одличен настап на нашите претставници, Македонија е горда на вас! (ВИДЕО)

БРАВО ДЕЧКИ: Одличен настап на нашите претставници, Македонија е горда на вас! (ВИДЕО)

Кристина, Анастасија, Миха и Филип од „Дајте музика“ имаа одличен настап на овогодишната детска Евровизија во Париз со песната „Green Forces“.

Браво дечки, Македонија е горда на вас!

Погледнете го нивниот настап.

Коронавирус