вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 89
home Скопје

Жичницата на Водно ќе работи и на 1. и на 8. јануари

Жичницата на Водно ќе работи и на 1. и на 8. јануари

Жичницата на Водно ќе работи во понеделник, на први јануари 2018 година.

-Ја информираме јавноста дека на 01.01.2018 година и на 08.01.2018 година, Жичницата на Водно ќе работи со редовно работно време, информираат од ЈСП Скопје.

Коронавирус