вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 30
home Скопје

Завршен митинг на Стевчо Јакимовски во Карпош

Завршен митинг на Стевчо Јакимовски во Карпош

Денеска со почеток од 19:00 часот ќе започне завршниот митинг на Стевчо Јакимовски, кандидатот на ГРОМ за општина Карпош подржан од ВМРО-ДПМНЕ.

Завршниот митинг ќе се одржи во Влае, a Курир ќе го пренесува во живо.

Настанот може да го следите во продолжение:

Коронавирус