сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Скопје

Зафировски и вечерва меѓу граѓаните на Карпош

Зафировски и вечерва меѓу граѓаните на Карпош

„Последниот терен пред победата“, пишуваат поддржувачите на кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ за општина Карпош, Оливер Зафировски.

Тој вечерва е меѓу своите сограѓани од кои ја бара довербата во недела, на локалните избори.

Коронавирус