петок, 20. мај 2022. Вести денес: 0
home Скопје

За Велигден и 1 Мај: 3 дежурни билетарници на ЈСП- еве кои се

За Велигден и 1 Мај: 3 дежурни билетарници на ЈСП- еве кои се

Во пресрет на претстојните велигденски и првомајски празници ќе има три дежурни билетарници на ЈСП Скопје.

Во петок (26.04.2019 година), недела (28.04.2014 година), понеделник (29.04.2014 година) и во среда (01.04.2014 година) дежурни ќе бидат билетарниците:

*Зелен пазар од 7-19,30 часот
*Ѓорче Петров од 7-13 часот
*Транспортен центар од 7-19,30 часот.

Коронавирус